North Barrier Branch Championships - Bowen 2.12.17 (Event Date: 02/12/2017)

Final Results

Generated on 25/08/2019 10:34 pm


*40+ Male *2km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Archibald, Rory (M) Ayr SLSC 6    
2 Moloney, John (M) Ayr SLSC 5    
3 Smith, Paul (M) Arcadian SLSC 4    


*Open Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Morgan, Jo (F) Ayr SLSC 6    
2 Morgan, Toni (F) Ayr SLSC 5    
3 Aguirre, Ashlee (F) Ayr SLSC 4    
4 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 3    
5 Keen, Ashlee (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 1    


*Open Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 5    
3 Keen, Ashlee (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    


*Open Female *Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > de Rooy, Emily (F)        
  > Roberts, Jessica (F)        


*Open Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 5    


*Open Female *Surf Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 5    


*Open Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 6    
2 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 5    


*Open Male *Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > Stone, Matthew (M)        
2 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 5    
  > Demopoulos, Paul (M)        
  > Demopoulos, Louka (M)        


*Open Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hardy, Lincoln (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 5    
3 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 4    


*Open Male *Surf Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 De Rooy, Michael (M) Arcadian SLSC 6    
2 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 5    
3 Demopoulos, Paul (M) Arcadian SLSC 4    
4 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 3    
5 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 2    
6 Smith, Paul (M) Arcadian SLSC 1    


*Open Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 6    


*U10 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Jones, Sophie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Barron, Ava (F) Eimeo SLSC 5    
3 Richards, Matilda (F) Ayr SLSC 4    
4 Moloney, Sophia (F) Ayr SLSC 3    
5 D'Mello, Ella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Cowell, Zoe (F) Arcadian SLSC 1    


*U10 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Barron, Ava (F) Eimeo SLSC 6    
2 Jones, Sophie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Priddle, Liyah (F) Ayr SLSC 4    
4 Richards, Matilda (F) Ayr SLSC 3    
5 Steenson, Monique (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Penny, Abbie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U10 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Andrejic, Maddison (F) Arcadian SLSC 6    
2 Penny, Abbie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Priddle, Liyah (F) Ayr SLSC 4    
4 Barron, Ava (F) Eimeo SLSC 3    
5 Richards, Matilda (F) Ayr SLSC 2    
6 Steenson, Monique (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U10 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Priddle, Liyah (F) Ayr SLSC 6    
2 Richards, Matilda (F) Ayr SLSC 5    
3 Cowell, Zoe (F) Arcadian SLSC 4    
4 Andrejic, Maddison (F) Arcadian SLSC 3    
5 Penny, Abbie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Barron, Ava (F) Eimeo SLSC 1    


*U10 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Renehan, Jack (M) Sarina SLSC 6    
2 Stone, Clancy (M) Arcadian SLSC 5    
3 Roberts, Euan (M) Arcadian SLSC 4    
4 Findlay, Cooper (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Bailey, Hudson (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Hamilton-Kaurila, Brandon (M) Forrest Beach SLSC 1    


*U10 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Renehan, Jack (M) Sarina SLSC 6    
2 Stone, Clancy (M) Arcadian SLSC 5    
3 Findlay, Cooper (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Hamilton-Kaurila, Brandon (M) Forrest Beach SLSC 3    
5 Roberts, Euan (M) Arcadian SLSC 2    
6 Bailey, Hudson (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U10 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Stone, Clancy (M) Arcadian SLSC 6    
2 Findlay, Cooper (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Renehan, Jack (M) Sarina SLSC 4    
4 Roberts, Euan (M) Arcadian SLSC 3    
5 Bailey, Hudson (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Hamilton-Kaurila, Brandon (M) Forrest Beach SLSC 1    


*U10 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Stone, Clancy (M) Arcadian SLSC 6    
2 Findlay, Cooper (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Renehan, Jack (M) Sarina SLSC 4    
4 Roberts, Euan (M) Arcadian SLSC 3    
5 Hamilton-Kaurila, Brandon (M) Forrest Beach SLSC 2    
6 Bailey, Hudson (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U11 Female *1km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Parker, Sophie (F) Ayr SLSC 6    
2 Bolam, Tiarnee (F) Ayr SLSC 5    
3 Jarvis, Savannah (F) Ayr SLSC 4    
4 Bakon, Emily (F) Forrest Beach SLSC 3    


*U11 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Roberts, Molly (F) Arcadian SLSC 6    
2 Jarvis, Savannah (F) Ayr SLSC 5    
3 Mclean, Jessica (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 West, Aliyah (F) Arcadian SLSC 3    
5 Rieck, Ava (F) Eimeo SLSC 2    
6 Haller, Marli (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U11 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Parker, Sophie (F) Ayr SLSC 6    
2 Roberts, Molly (F) Arcadian SLSC 5    
3 Bolam, Tiarnee (F) Ayr SLSC 4    
4 Mclean, Jessica (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Haller, Marli (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Jarvis, Savannah (F) Ayr SLSC 1    


*U11 Female *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Roberts, Molly (F)        
  > West, Aliyah (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Haller, Marli (F)        
  > Newman, Ella (F)        
3 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 4    
  > De Haan, Sarah (F)        
  > Mclean, Jessica (F)        
4 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 3    
  > Bolam, Tiarnee (F)        
  > Jarvis, Savannah (F)        
  > Parker, Sophie (F)        


*U11 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 West, Aliyah (F) Arcadian SLSC 6    
2 Roberts, Molly (F) Arcadian SLSC 5    
3 Newman, Ella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Mclean, Jessica (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Parker, Sophie (F) Ayr SLSC 2    
6 Jarvis, Savannah (F) Ayr SLSC 1    


*U11 Female Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Roberts, Molly (F) Arcadian SLSC 6    
2 West, Aliyah (F) Arcadian SLSC 5    
3 Bolam, Tiarnee (F) Ayr SLSC 4    
4 Jarvis, Savannah (F) Ayr SLSC 3    
5 De Haan, Sarah (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Parker, Sophie (F) Ayr SLSC 1    


*U11 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Roberts, Molly (F) Arcadian SLSC 6    
2 West, Aliyah (F) Arcadian SLSC 5    
3 Jarvis, Savannah (F) Ayr SLSC 4    
4 Bolam, Tiarnee (F) Ayr SLSC 3    
5 Haller, Marli (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 De Haan, Sarah (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U11 Male *1km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Gabiola, Lucas (M) Ayr SLSC 6    
2 Stafford, Jaspa (M) Arcadian SLSC 5    
3 Mitchell, Finn (M) Arcadian SLSC 4    
4 Smith, Ned (M) Arcadian SLSC 3    
5 Mowat, Max (M) Arcadian SLSC 2    
6 John, Ryan (M) Sarina SLSC 1    


*U11 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Mowat, Max (M) Arcadian SLSC 6    
2 Ross, Cohen (M) Eimeo SLSC 5    
3 Gabiola, Lucas (M) Ayr SLSC 4    
4 Smith, Ned (M) Arcadian SLSC 3    
5 John, Ryan (M) Sarina SLSC 2    
6 Mitchell, Finn (M) Arcadian SLSC 1    


*U11 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Mowat, Max (M) Arcadian SLSC 6    
2 Smith, Ned (M) Arcadian SLSC 5    
3 Ross, Cohen (M) Eimeo SLSC 4    
4 Gall, Lars (M) Sarina SLSC 3    
5 Gabiola, Lucas (M) Ayr SLSC 2    
6 Mitchell, Finn (M) Arcadian SLSC 1    


*U11 Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Smith, Ned (M)        
  > Stafford, Jaspa (M)        
2 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 5    
  > Gall, Lars (M)        
  > John, Ryan (M)        


*U11 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Smith, Ned (M) Arcadian SLSC 6    
2 Ross, Cohen (M) Eimeo SLSC 5    
3 John, Ryan (M) Sarina SLSC 4    
4 Gabiola, Lucas (M) Ayr SLSC 3    
5 Mowat, Max (M) Arcadian SLSC 2    
6 Archibald, Jack (M) Ayr SLSC 1    


*U11 Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Smith, Ned (M) Arcadian SLSC 6    
2 John, Ryan (M) Sarina SLSC 5    
3 Gabiola, Lucas (M) Ayr SLSC 4    
4 Vernon, Max (M) Sarina SLSC 3    
5 Mowat, Max (M) Arcadian SLSC 2    
6 Gall, Lars (M) Sarina SLSC 1    


*U11 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 John, Ryan (M) Sarina SLSC 6    
2 Smith, Ned (M) Arcadian SLSC 5    
3 Mowat, Max (M) Arcadian SLSC 4    
4 Stafford, Jaspa (M) Arcadian SLSC 3    
5 Vernon, Max (M) Sarina SLSC 2    
6 Mitchell, Finn (M) Arcadian SLSC 1    


*U12 Female *1km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Richards, Georgia (F) Ayr SLSC 6    
2 Moloney, Isabella (F) Ayr SLSC 5    
3 Andrejic, Haley (F) Arcadian SLSC 4    
4 Bierton, Ellsie (F) Sarina SLSC 3    
5 Kersnovske, Lily (F) Arcadian SLSC 2    
6 John, Laanie (F) Sarina SLSC 1    


*U12 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Richards, Georgia (F) Ayr SLSC 6    
2 Bierton, Ellsie (F) Sarina SLSC 5    
3 Moloney, Isabella (F) Ayr SLSC 4    
4 Rieck, Indiah (F) Eimeo SLSC 3    
5 Stone, Matilda (F) Arcadian SLSC 2    
6 John, Laanie (F) Sarina SLSC 1    


*U12 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Richards, Georgia (F) Ayr SLSC 6    
2 John, Laanie (F) Sarina SLSC 5    
3 Stone, Matilda (F) Arcadian SLSC 4    
4 Bierton, Ellsie (F) Sarina SLSC 3    
5 Andrejic, Haley (F) Arcadian SLSC 2    
6 Kersnovske, Lily (F) Arcadian SLSC 1    


*U12 Female *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team C Arcadian SLSC 6    
  > Andrejic, Haley (F)        
  > Kersnovske, Lily (F)        
2 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 5    
  > Archibald, Sharlie (F)        
  > Moloney, Isabella (F)        
  > Richards, Georgia (F)        
3 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 4    
  > Calleja, Ava (F)        
  > Stone, Matilda (F)        
4 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 3    
  > Jones, Drew (F)        
  > Murray, Isla (F)        


*U12 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Andrejic, Haley (F) Arcadian SLSC 6    
2 Murray, Isla (F) Arcadian SLSC 5    
3 Stone, Matilda (F) Arcadian SLSC 0    
4 Moloney, Isabella (F) Ayr SLSC 3    
5 Rieck, Indiah (F) Eimeo SLSC 2    
6 John, Laanie (F) Sarina SLSC 1    


*U12 Female Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Andrejic, Haley (F) Arcadian SLSC 6    
2 Moloney, Isabella (F) Ayr SLSC 5    
3 Stone, Matilda (F) Arcadian SLSC 4    
4 John, Laanie (F) Sarina SLSC 3    
5 Calleja, Ava (F) Arcadian SLSC 2    
6 Kersnovske, Lily (F) Arcadian SLSC 1    


*U12 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Stone, Matilda (F) Arcadian SLSC 6    
2 Andrejic, Haley (F) Arcadian SLSC 5    
3 Richards, Georgia (F) Ayr SLSC 4    
4 Moloney, Isabella (F) Ayr SLSC 3    
5 Rieck, Indiah (F) Eimeo SLSC 2    
6 Bierton, Ellsie (F) Sarina SLSC 1    


*U12 Male *1km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Djukic, Nikolaus (M) Eimeo SLSC 6    
2 Munro, Hayde (M) Ayr SLSC 5    


*U12 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Munro, Hayde (M) Ayr SLSC 6    
2 Djukic, Nikolaus (M) Eimeo SLSC 5    
3 Kerr, Wesley (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Priddle, Dustyn (M) Ayr SLSC 3    
5 Pascoe, Will (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Guillien, Tehano (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U12 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Munro, Hayde (M) Ayr SLSC 6    
2 Djukic, Nikolaus (M) Eimeo SLSC 5    
3 Kerr, Wesley (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Pascoe, Will (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Guillien, Tehano (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Priddle, Dustyn (M) Ayr SLSC 1    


*U12 Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Kerr, Wesley (M)        
  > Pascoe, Will (M)        
2 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 5    
  > Munro, Hayde (M)        
  > Priddle, Dustyn (M)        


*U12 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Pascoe, Will (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Munro, Hayde (M) Ayr SLSC 5    
3 Priddle, Dustyn (M) Ayr SLSC 4    
4 Djukic, Nikolaus (M) Eimeo SLSC 3    
5 Guillien, Tehano (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Kerr, Wesley (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U12 Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Pascoe, Will (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Munro, Hayde (M) Ayr SLSC 5    
3 Guillien, Tehano (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Priddle, Dustyn (M) Ayr SLSC 3    
5 Djukic, Nikolaus (M) Eimeo SLSC 2    


*U12 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Pascoe, Will (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Guillien, Tehano (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Munro, Hayde (M) Ayr SLSC 4    
4 Kerr, Wesley (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Priddle, Dustyn (M) Ayr SLSC 2    
6 Djukic, Nikolaus (M) Eimeo SLSC 1    


*U13 Female *1km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Penny, Jorja (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Gall, Anika (F) Sarina SLSC 5    
3 Fenlon, Bella (F) Eimeo SLSC 4    
4 Kaurila, Dana (F) Forrest Beach SLSC 3    
5 Hardy, Emersen (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    


*U13 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Gall, Anika (F) Sarina SLSC 6    
2 Fenlon, Bella (F) Eimeo SLSC 5    
3 Kaurila, Dana (F) Forrest Beach SLSC 0    
4 Hardy, Emersen (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Penny, Jorja (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Close, Klara (F) Mackay SLSC 1    


*U13 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Gall, Anika (F) Sarina SLSC 6    
2 Fenlon, Bella (F) Eimeo SLSC 5    
3 Kaurila, Dana (F) Forrest Beach SLSC 4    
4 Hardy, Emersen (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Penny, Jorja (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Fowler, Amy (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U13 Female *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Fowler, Amy (F)        
  > Hardy, Emersen (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Findlay, Lilly (F)        
  > Penny, Jorja (F)        


*U13 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Findlay, Lilly (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Hardy, Emersen (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Penny, Jorja (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Fowler, Amy (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Gall, Anika (F) Sarina SLSC 2    
6 Born, Kate (F) Mackay SLSC 1    


*U13 Female Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Findlay, Lilly (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Hardy, Emersen (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Penny, Jorja (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Born, Kate (F) Mackay SLSC 3    
5 Gall, Anika (F) Sarina SLSC 2    
6 Fowler, Amy (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U13 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Findlay, Lilly (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Hardy, Emersen (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Born, Kate (F) Mackay SLSC 4    
4 Gall, Anika (F) Sarina SLSC 3    
5 Penny, Jorja (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Close, Klara (F) Mackay SLSC 1    


*U13 Male *1km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Gabiola, Oliver (M) Ayr SLSC 6    
2 Parker, Bailey (M) Ayr SLSC 5    
3 Duxbury, Keil (M) Arcadian SLSC 4    
4 Fowler, Jacob (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Thomas, Dylan (M) Arcadian SLSC 2    
6 Mills, Macarthur (M) Eimeo SLSC 1    


*U13 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Parker, Bailey (M) Ayr SLSC 6    
2 Fowler, Jacob (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Duxbury, Keil (M) Arcadian SLSC 4    
4 Thomas, Dylan (M) Arcadian SLSC 3    
5 Gabiola, Oliver (M) Ayr SLSC 2    
6 Mann, Joshua (M) Ayr SLSC 1    


*U13 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Parker, Bailey (M) Ayr SLSC 6    
2 Duxbury, Keil (M) Arcadian SLSC 5    
3 Fowler, Jacob (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Gabiola, Oliver (M) Ayr SLSC 3    
5 Mann, Joshua (M) Ayr SLSC 2    
6 Thomas, Dylan (M) Arcadian SLSC 1    


*U13 Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Bragg, Jack (M)        
  > Fowler, Jacob (M)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Thomas, Dylan (M)        
3 Eimeo SLSC Team A Eimeo SLSC 4    
  > Baker, William (M)        
  > Djukic, Nikolaus (M)        


*U13 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Bragg, Jack (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Fowler, Jacob (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Duxbury, Keil (M) Arcadian SLSC 4    
4 Baker, William (M) Eimeo SLSC 3    
5 Thomas, Dylan (M) Arcadian SLSC 2    
6 Mills, Macarthur (M) Eimeo SLSC 1    


*U13 Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Fowler, Jacob (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Bragg, Jack (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Duxbury, Keil (M) Arcadian SLSC 4    
4 Baker, William (M) Eimeo SLSC 3    
5 Thomas, Dylan (M) Arcadian SLSC 2    
6 Parker, Bailey (M) Ayr SLSC 1    


*U13 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Fowler, Jacob (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Duxbury, Keil (M) Arcadian SLSC 5    
3 Baker, William (M) Eimeo SLSC 4    
4 Bragg, Jack (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Marshall, Corey (M) Forrest Beach SLSC 2    
6 Parker, Bailey (M) Ayr SLSC 1    


*U14 Female *2km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Gee, Alana (F) Eimeo SLSC 6    
2 Dalle Cort, Petra (F) Ayr SLSC 5    
3 Shailer, Georgia (F) Forrest Beach SLSC 4    


*U14 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Batten, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Heyer, Shani (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Mulcahy, Isabella (F) Ayr SLSC 4    
4 Dalle Cort, Petra (F) Ayr SLSC 3    
5 Shailer, Georgia (F) Forrest Beach SLSC 2    
6 Gee, Alana (F) Eimeo SLSC 1    


*U14 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Gee, Alana (F) Eimeo SLSC 6    
2 de Rooy, Riley (F) Arcadian SLSC 5    
3 Heyer, Shani (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Batten, Emily (F) Arcadian SLSC 3    
5 Mulcahy, Isabella (F) Ayr SLSC 2    
6 Dalle Cort, Petra (F) Ayr SLSC 1    


*U14 Female *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 6    
  > Dalle Cort, Petra (F)        
  > Mulcahy, Isabella (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Batten, Emily (F)        
  > de Rooy, Riley (F)        
3 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 4    
  > Heyer, Shani (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        


*U14 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Riley (F) Arcadian SLSC 6    
2 Smith, Aimee (F) Arcadian SLSC 5    
3 Gee, Alana (F) Eimeo SLSC 4    
4 Mulcahy, Isabella (F) Ayr SLSC 3    
5 Heyer, Shani (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Shailer, Georgia (F) Forrest Beach SLSC 1    


*U14 Female Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Riley (F) Arcadian SLSC 6    
2 Gee, Alana (F) Eimeo SLSC 5    
3 Smith, Aimee (F) Arcadian SLSC 4    


*U14 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Riley (F) Arcadian SLSC 6    
2 Smith, Aimee (F) Arcadian SLSC 5    
3 Heyer, Shani (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Gee, Alana (F) Eimeo SLSC 3    
5 Mulcahy, Isabella (F) Ayr SLSC 2    
6 Dalle Cort, Petra (F) Ayr SLSC 1    


*U14 Male *2km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Cruckshank, Jacob (M) Eimeo SLSC 6    


*U14 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Kerr, Tyler (M) Sarina SLSC 6    
2 Cruckshank, Leo (M) Eimeo SLSC 5    
3 Oats, Jackson (M) Ayr SLSC 4    


*U14 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Kerr, Tyler (M) Sarina SLSC 6    
2 Cruckshank, Jacob (M) Eimeo SLSC 5    


*U14 Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 6    
  > Oats, Jackson (M)        
  > Parker, Bailey (M)        


*U14 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Cruckshank, Jacob (M) Eimeo SLSC 6    
2 Oats, Jackson (M) Ayr SLSC 5    


*U14 Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Cruckshank, Jacob (M) Eimeo SLSC 6    


*U14 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Cruckshank, Jacob (M) Eimeo SLSC 6    
2 Oats, Jackson (M) Ayr SLSC 5    


*U15 Female *2km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Nugent, Lauren (F) Arcadian SLSC 6    
2 Aulsebrook, Elke (F) Arcadian SLSC 5    
3 Van Antwerp, Natasha (F) Arcadian SLSC 4    
4 Bierton, Bethany (F) Sarina SLSC 3    
5 Baker, Brianna (F) Eimeo SLSC 2    


*U15 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Bierton, Bethany (F) Sarina SLSC 6    
2 Dowling, Isabella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Higgs Ward, Adriana (F) Ayr SLSC 4    
4 Van Antwerp, Natasha (F) Arcadian SLSC 3    
5 Mann, Alexa (F) Ayr SLSC 2    
6 Smith, Chelsea (F) Arcadian SLSC 1    


*U15 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Bierton, Bethany (F) Sarina SLSC 6    
2 Van Antwerp, Natasha (F) Arcadian SLSC 5    
3 Nugent, Lauren (F) Arcadian SLSC 4    
4 Higgs Ward, Adriana (F) Ayr SLSC 3    
5 Smith, Chelsea (F) Arcadian SLSC 2    
6 Dowling, Isabella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


*U15 Female *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Aulsebrook, Elke (F)        
  > Nugent, Lauren (F)        
2 Arcadian SLSC Team C Arcadian SLSC 5    
  > Smith, Chelsea (F)        
  > Van Antwerp, Natasha (F)        
3 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 4    
  > Dowling, Isabella (F)        
  > Heyer, Shani (F)        
4 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 3    
  > Higgs Ward, Adriana (F)        
  > Mann, Alexa (F)        


*U15 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Nugent, Lauren (F) Arcadian SLSC 6    
2 Ross, Georgia (F) Arcadian SLSC 5    
3 Tickle, Sophie (F) Arcadian SLSC 4    
4 Aulsebrook, Elke (F) Arcadian SLSC 3    
5 Dowling, Isabella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Baker, Brianna (F) Eimeo SLSC 1    


*U15 Female Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Nugent, Lauren (F) Arcadian SLSC 6    
2 Tickle, Sophie (F) Arcadian SLSC 5    
3 Ross, Georgia (F) Arcadian SLSC 4    
4 Aulsebrook, Elke (F) Arcadian SLSC 3    
5 Smith, Chelsea (F) Arcadian SLSC 2    
6 Baker, Brianna (F) Eimeo SLSC 1    


*U15 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Aulsebrook, Elke (F) Arcadian SLSC 6    
2 Nugent, Lauren (F) Arcadian SLSC 5    
3 Tickle, Sophie (F) Arcadian SLSC 4    
4 Smith, Chelsea (F) Arcadian SLSC 3    
5 Baker, Brianna (F) Eimeo SLSC 2    
6 Born, Hailey (F) Mackay SLSC 1    


*U15 Male *2km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Tumelty, Benjamin (M) Arcadian SLSC 6    
2 McKee, Bailey (M) Forrest Beach SLSC 5    
3 Eastaughffe, Jeb (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Romano-Greeff, Ky (M) Forrest Beach SLSC 3    


*U15 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 McKee, Bailey (M) Forrest Beach SLSC 6    
2 Tumelty, Benjamin (M) Arcadian SLSC 5    
3 Roberts, Lachlan (M) Arcadian SLSC 4    
4 Eastaughffe, Jeb (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Romano-Greeff, Ky (M) Forrest Beach SLSC 2    


*U15 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Roberts, Lachlan (M) Arcadian SLSC 6    
2 McKee, Bailey (M) Forrest Beach SLSC 5    
3 Tumelty, Benjamin (M) Arcadian SLSC 4    
4 Romano-Greeff, Ky (M) Forrest Beach SLSC 3    
5 Eastaughffe, Jeb (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    


*U15 Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Roberts, Lachlan (M)        
  > Tumelty, Benjamin (M)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Eastaughffe, Jeb (M)        
  > Hardy, Bayden (M)        
3 Forrest Beach SLSC Team A Forrest Beach SLSC 4    
  > McKee, Bailey (M)        
  > Romano-Greeff, Ky (M)        


*U15 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hardy, Bayden (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Tumelty, Benjamin (M) Arcadian SLSC 5    
3 Roberts, Lachlan (M) Arcadian SLSC 4    
4 Romano-Greeff, Ky (M) Forrest Beach SLSC 3    
5 Eastaughffe, Jeb (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    


*U15 Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Tumelty, Benjamin (M) Arcadian SLSC 6    
2 Hardy, Bayden (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Roberts, Lachlan (M) Arcadian SLSC 4    


*U15 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Tumelty, Benjamin (M) Arcadian SLSC 6    
2 Hardy, Bayden (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Roberts, Lachlan (M) Arcadian SLSC 4    
4 McKee, Bailey (M) Forrest Beach SLSC 3    
5 Eastaughffe, Jeb (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Romano-Greeff, Ky (M) Forrest Beach SLSC 1    


*U17 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 5    
3 Bragg, Lucy (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Dowling, Claire (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    


*U17 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 5    


*U17 Female *Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > de Rooy, Emily (F)        
  > Roberts, Jessica (F)        


*U17 Female *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Bragg, Lucy (F)        
  > Dowling, Claire (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > de Rooy, Emily (F)        
  > Roberts, Jessica (F)        


*U17 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Dowling, Claire (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Bragg, Lucy (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 3    


*U17 Female *Surf Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 5    


*U17 Female Ironwoman - no ski
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Dowling, Claire (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Bragg, Lucy (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 3    


*U17 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 de Rooy, Emily (F) Arcadian SLSC 6    
2 Bragg, Lucy (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Dowling, Claire (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Roberts, Jessica (F) Arcadian SLSC 3    


*U17 Male *2km Beach Run
Place Name Club Points Time Comments
1 Cheeseman, Caleb (M) Arcadian SLSC 6    


*U17 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 6    
2 Hardy, Lincoln (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Cheeseman, Caleb (M) Arcadian SLSC 4    
4 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 3    


*U17 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 6    
2 Cheeseman, Caleb (M) Arcadian SLSC 5    


*U17 Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Cheeseman, Caleb (M)        
  > Demopoulos, Louka (M)        


*U17 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hardy, Lincoln (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 5    
3 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 4    


*U17 Male *Surf Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 6    
2 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 5    


*U17 Male Ironman - no ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Hardy, Lincoln (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 5    
3 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 4    
4 Cheeseman, Caleb (M) Arcadian SLSC 3    


*U17 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hardy, Lincoln (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Born, Joachim (M) Mackay SLSC 5    
3 Demopoulos, Louka (M) Arcadian SLSC 4    
4 Cheeseman, Caleb (M) Arcadian SLSC 3    


*U19 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Morgan, Toni (F) Ayr SLSC 6    


110 yrs min. Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Demopoulos, Paul (M)        
  > Lorimer, Dave (M)        
  > Mowat, David (M)        
  > Stone, Matthew (M)        


140 yrs min Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > Lorimer, Dave (M)        
  > Smith, Paul (M)        
  > West, Adam (M)        


30-39 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Bojack, Patrea (F) Ayr SLSC 6    


30-39 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Bojack, Patrea (F) Ayr SLSC 6    


30-39 Female *Rescue Tube Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Bojack, Patrea (F) Ayr SLSC 6    


30-39 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Bojack, Patrea (F) Ayr SLSC 6    


30-39 Female Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Bojack, Patrea (F) Ayr SLSC 6    


30-39 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Bojack, Patrea (F) Ayr SLSC 6    


30-39 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 6    


30-39 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 6    


30-39 Male *Rescue Tube Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 6    


30-39 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 6    


30-39 Male *Surf Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 6    


30-39 Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Lorimer, Dave (M) Arcadian SLSC 6    


40-49 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Smith, Paul (M) Arcadian SLSC 6    
2 West, Adam (M) Arcadian SLSC 5    
3 Roberts, Stephen (M) Arcadian SLSC 4    
4 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 3    
5 Archibald, Rory (M) Ayr SLSC 2    


40-49 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Smith, Paul (M) Arcadian SLSC 6    
2 De Rooy, Michael (M) Arcadian SLSC 5    
3 West, Adam (M) Arcadian SLSC 4    
4 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 3    


40-49 Male *Rescue Tube Race
Place Name Club Points Time Comments
1 De Rooy, Michael (M) Arcadian SLSC 6    
2 Moloney, John (M) Ayr SLSC 5    
3 Hardy, Michael (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 3    
5 Archibald, Rory (M) Ayr SLSC 2    
6 West, Adam (M) Arcadian SLSC 1    


40-49 Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 6    
  > Archibald, Rory (M)        
  > Moloney, John (M)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Smith, Paul (M)        
  > Stone, Matthew (M)        
3 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 4    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > West, Adam (M)        


40-49 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 De Rooy, Michael (M) Arcadian SLSC 6    
2 Moloney, John (M) Ayr SLSC 5    
3 Archibald, Rory (M) Ayr SLSC 4    
4 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 3    
5 Smith, Paul (M) Arcadian SLSC 2    
6 Roberts, Stephen (M) Arcadian SLSC 1    


40-49 Male *Surf Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 De Rooy, Michael (M) Arcadian SLSC 6    
2 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 5    
3 Moloney, John (M) Ayr SLSC 4    
4 Smith, Paul (M) Arcadian SLSC 3    
5 Roberts, Stephen (M) Arcadian SLSC 2    


40-49 Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 De Rooy, Michael (M) Arcadian SLSC 6    
2 Moloney, John (M) Ayr SLSC 5    
3 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 4    
4 Roberts, Stephen (M) Arcadian SLSC 3    


40-49 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 De Rooy, Michael (M) Arcadian SLSC 6    
2 Moloney, John (M) Ayr SLSC 5    
3 Smith, Paul (M) Arcadian SLSC 4    
4 Stone, Matthew (M) Arcadian SLSC 3    


50+ Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Furnell, Lisa (F) Ayr SLSC 6    


50+ Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Mulcahy, Noel (M) Ayr SLSC 6    
2 Demopoulos, Paul (M) Arcadian SLSC 5    
3 Mowat, David (M) Arcadian SLSC 4    


50+ Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Mulcahy, Noel (M) Ayr SLSC 6    
2 Mowat, David (M) Arcadian SLSC 5    
3 Adams, Herbert (M) Arcadian SLSC 4    


50+ Male *Rescue Tube Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Demopoulos, Paul (M) Arcadian SLSC 6    
2 Mowat, David (M) Arcadian SLSC 5    


50+ Male *Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Demopoulos, Paul (M)        
  > Mowat, David (M)        


50+ Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Demopoulos, Paul (M) Arcadian SLSC 6    
2 Mowat, David (M) Arcadian SLSC 5    


50+ Male *Surf Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Demopoulos, Paul (M) Arcadian SLSC 6    


50+ Male Ironperson
Place Name Club Points Time Comments
1 Demopoulos, Paul (M) Arcadian SLSC 6    


50+ Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Demopoulos, Paul (M) Arcadian SLSC 6    
2 Mowat, David (M) Arcadian SLSC 5    


Junior (U8-U10) *Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Andrejic, Maddison (F)        
  > Degan-Doxford, Caillan (M)        
  > Lorimer, Zachary (M)        
  > Stone, Macy (F)        
2 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 5    
  > Hladky, Annalise (F)        
  > Renehan, Jack (M)        
  > Renehan, Brianna (F)        
  > Vernon, Eva (F)        
3 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 4    
  > Cole, Braelyn (M)        
  > Jarvis, Keatan (M)        
  > Mann, Tate (M)        
  > Richards, Matilda (F)        
4 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 3    
  > Canning, Bella (F)        
  > Findlay, Mia (F)        
  > Haller, Jobie (M)        
  > Jones, Sophie (F)        
5 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 2    
  > Marsh, Hugo (M)        
  > Penny, Caitie (F)        
  > Steenson, Jake (M)        
  > Waldron, Thomas (M)        


Junior Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 6    
  > Cowell, Zoe (F)        
  > Degan-Doxford, Caillan (M)        
  > Lorimer, Zachary (M)        
  > Roberts, Euan (M)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team D Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Canning, Bella (F)        
  > Forster, Willow (F)        
  > Marsh, Rohan (M)        
  > Penny, Abbie (F)        
3 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 4    
  > Jarvis, Keatan (M)        
  > Mann, Tate (M)        
  > Priddle, Liyah (F)        
  > Richards, Matilda (F)        
4 Townsville Picnic Bay SLSC Team C Townsville Picnic Bay SLSC 3    
  > Lando, James (M)        
  > Marsh, Amelie (F)        
  > Penny, Caitie (F)        
  > Steenson, Jake (M)        
5 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 2    
  > Bailey, Jett (M)        
  > Marsh, Hugo (M)        
  > Steenson, Monique (F)        
  > Waldron, Thomas (M)        
6 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 1    
  > Andrejic, Maddison (F)        
  > Stone, Macy (F)        
  > Stone, Clancy (M)        
  > West, Keira (F)        


Masters 30 Plus Male Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 6    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > Smith, Paul (M)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Demopoulos, Paul (M)        
  > Roberts, Stephen (M)        


Masters 30 plus Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > Demopoulos, Paul (M)        
  > Stone, Matthew (M)        
2 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 5    
  > Lorimer, Dave (M)        
  > Roberts, Stephen (M)        
  > Smith, Paul (M)        


Masters 30 plus surf ski relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Demopoulos, Paul (M)        
  > Lorimer, Dave (M)        
  > Stone, Matthew (M)        
2 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 5    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > Roberts, Stephen (M)        
  > Smith, Paul (M)        


Open Mixed Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > de Rooy, Emily (F)        
2 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 5    
  > Roberts, Jessica (F)        
  > Stone, Matthew (M)        


Open Surf Ski Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Demopoulos, Paul (M)        
  > Smith, Paul (M)        
  > Stone, Matthew (M)        
2 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 5    
  > De Rooy, Michael (M)        
  > de Rooy, Emily (F)        
  > Demopoulos, Louka (M)        


U10 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Degan-Doxford, Caillan (M)        
  > Roberts, Euan (M)        
  > Stone, Clancy (M)        
  > West, Keira (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Bailey, Hudson (M)        
  > Findlay, Cooper (M)        
  > Olsen, Olivia (F)        
  > Steenson, Monique (F)        
3 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 4    
  > Mann, Tate (M)        
  > Moloney, Sophia (F)        
  > Priddle, Liyah (F)        
  > Richards, Matilda (F)        
4 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 3    
  > Baker, Katie (F)        
  > Keune, Matthew (M)        
  > Lewis, Jesse (M)        
  > Renehan, Jack (M)        
  > Roche, Connor (M)        
5 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 2    
  > D'Mello, Ella (F)        
  > Jones, Sophie (F)        
  > Penny, Caitie (F)        
  > Penny, Abbie (F)        


U10 Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Andrejic, Maddison (F)        
  > Cowell, Zoe (F)        
  > Roberts, Euan (M)        
  > Stone, Clancy (M)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Bailey, Hudson (M)        
  > De Haan, Tristan (M)        
  > Findlay, Cooper (M)        
  > Jones, Sophie (F)        
3 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 4    
  > Baker, Katie (F)        
  > Lewis, Jesse (M)        
  > Renehan, Jack (M)        
  > Renehan, Brianna (F)        
  > Roche, Connor (M)        
4 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 3    
  > D'Mello, Ella (F)        
  > Penny, Caitie (F)        
  > Penny, Abbie (F)        
  > Steenson, Monique (F)        
5 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 2    
  > Mann, Tate (M)        
  > Moloney, Sophia (F)        
  > Priddle, Liyah (F)        
  > Richards, Matilda (F)        


U10 Female Wade Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Priddle, Liyah (F) Ayr SLSC 6    
2 Richards, Matilda (F) Ayr SLSC 5    
3 Barron, Ava (F) Eimeo SLSC 4    
4 Penny, Caitie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Andrejic, Maddison (F) Arcadian SLSC 2    
6 Jones, Sophie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U10 Male Wade Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Stone, Clancy (M) Arcadian SLSC 6    
2 Renehan, Jack (M) Sarina SLSC 5    
3 Findlay, Cooper (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Roberts, Euan (M) Arcadian SLSC 3    
5 Hamilton-Kaurila, Brandon (M) Forrest Beach SLSC 2    
6 Roche, Connor (M) Sarina SLSC 1    


U10 Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Andrejic, Maddison (F)        
  > Cowell, Zoe (F)        
  > Roberts, Euan (M)        
  > Stone, Clancy (M)        
2 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 5    
  > Mann, Tate (M)        
  > Moloney, Sophia (F)        
  > Priddle, Liyah (F)        
  > Richards, Matilda (F)        
3 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 4    
  > Baker, Katie (F)        
  > Lewis, Jesse (M)        
  > Renehan, Jack (M)        
  > Roche, Connor (M)        
4 Forrest Beach SLSC Team A Forrest Beach SLSC 3    
  > Dorries, Tayla (F)        
  > Hamilton-Kaurila, Brandon (M)        
5 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 2    
  > Bailey, Jett (M)        
  > Bailey, Hudson (M)        
  > D'Mello, Ella (F)        
  > Findlay, Cooper (M)        
6 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 1    
  > Jones, Sophie (F)        
  > Penny, Caitie (F)        
  > Penny, Abbie (F)        
  > Steenson, Monique (F)        


U11 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 6    
  > Archibald, Jack (M)        
  > Bolam, Tiarnee (F)        
  > Gabiola, Lucas (M)        
  > Jarvis, Savannah (F)        
  > Parker, Sophie (F)        
2 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 5    
  > Gall, Lars (M)        
  > Grech, Clayton (M)        
  > John, Ryan (M)        
  > Vernon, Max (M)        
3 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 4    
  > Mitchell, Finn (M)        
  > Mowat, Max (M)        
  > Roberts, Molly (F)        
  > Smith, Ned (M)        
4 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 3    
  > De Haan, Sarah (F)        
  > Haller, Marli (F)        
  > Mclean, Jessica (F)        
  > Newman, Ella (F)        


U11 Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Mitchell, Finn (M)        
  > Mowat, Max (M)        
  > Smith, Ned (M)        
  > Stafford, Jaspa (M)        
2 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 5    
  > Gall, Lars (M)        
  > John, Ryan (M)        
  > Kerr, Ella (F)        
  > Vernon, Max (M)        
3 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 4    
  > Roberts, Molly (F)        
  > Roberts, Euan (M)        
  > Stone, Clancy (M)        
  > West, Aliyah (F)        
4 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 3    
  > De Haan, Sarah (F)        
  > Haller, Marli (F)        
  > Mclean, Jessica (F)        
  > Newman, Ella (F)        
5 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 2    
  > Archibald, Jack (M)        
  > Bolam, Tiarnee (F)        
  > Jarvis, Savannah (F)        
  > Parker, Sophie (F)        


U11 Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Mowat, Max (M)        
  > Smith, Ned (M)        
  > Stafford, Jaspa (M)        
2 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 5    
  > Gall, Lars (M)        
  > John, Ryan (M)        
  > Vernon, Max (M)        
3 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 4    
  > Mitchell, Finn (M)        
  > Roberts, Molly (F)        
  > West, Aliyah (F)        
4 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 3    
  > Archibald, Jack (M)        
  > Bolam, Tiarnee (F)        
  > Gabiola, Lucas (M)        
  > Jarvis, Savannah (F)        
5 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 2    
  > De Haan, Sarah (F)        
  > Haller, Marli (F)        
  > Mclean, Jessica (F)        
  > Newman, Ella (F)        


U11 Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Roberts, Molly (F)        
  > Smith, Ned (M)        
  > Stafford, Jaspa (M)        
  > West, Aliyah (F)        
2 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 5    
  > Gall, Lars (M)        
  > John, Ryan (M)        
  > Kerr, Ella (F)        
  > Vernon, Max (M)        
3 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 4    
  > De Haan, Sarah (F)        
  > Haller, Marli (F)        
  > Mclean, Jessica (F)        
  > Newman, Ella (F)        


U11-13 2person RnR
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Haller, Marli (F)        
  > Newman, Ella (F)        


U12 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Sarina SLSC Team B Sarina SLSC 6    
  > Bierton, Ellsie (F)        
  > John, Ryan (M)        
  > John, Laanie (F)        
2 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 5    
  > Archibald, Sharlie (F)        
  > Moloney, Isabella (F)        
  > Munro, Hayde (M)        
  > Priddle, Dustyn (M)        
  > Richards, Georgia (F)        
3 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 4    
  > Bailey, Mason (M)        
  > Guillien, Tehano (M)        
  > Kerr, Wesley (M)        
  > Pascoe, Will (M)        
4 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 3    
  > Andrejic, Haley (F)        
  > Calleja, Ava (F)        
  > Kersnovske, Lily (F)        
  > Stone, Matilda (F)        


U12 Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Bailey, Mason (M)        
  > Guillien, Tehano (M)        
  > Kerr, Wesley (M)        
  > Pascoe, Will (M)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Andrejic, Haley (F)        
  > Calleja, Ava (F)        
  > Doxford, Sunny (M)        
  > Mowat, Max (M)        
3 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 4    
  > Archibald, Sharlie (F)        
  > Moloney, Isabella (F)        
  > Munro, Hayde (M)        
  > Priddle, Dustyn (M)        
  > Richards, Georgia (F)        
4 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 3    
  > Jones, Drew (F)        
  > Kersnovske, Lily (F)        
  > Murray, Isla (F)        
  > Stone, Matilda (F)        
5 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 2    
  > Grech, Clayton (M)        
  > John, Ryan (M)        
  > John, Laanie (F)        
  > Vernon, Max (M)        


U12 Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Bailey, Mason (M)        
  > Guillien, Tehano (M)        
  > Kerr, Wesley (M)        
  > Pascoe, Will (M)        
2 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 5    
  > Archibald, Sharlie (F)        
  > Munro, Hayde (M)        
  > Priddle, Dustyn (M)        
  > Richards, Georgia (F)        
3 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 4    
  > Andrejic, Haley (F)        
  > Doxford, Sunny (M)        
  > Stone, Matilda (F)        
4 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 3    
  > John, Laanie (F)        
  > Kerr, Ella (F)        
  > Vernon, Max (M)        
5 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 2    
  > Calleja, Ava (F)        
  > Kersnovske, Lily (F)        
  > Murray, Isla (F)        


U12 Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 6    
  > Archibald, Sharlie (F)        
  > Moloney, Isabella (F)        
  > Munro, Hayde (M)        
  > Priddle, Dustyn (M)        
  > Richards, Georgia (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Andrejic, Haley (F)        
  > Calleja, Ava (F)        
  > Kersnovske, Lily (F)        
  > Stone, Matilda (F)        
3 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 4    
  > Jones, Drew (F)        
  > Mowat, Max (M)        
  > Murray, Isla (F)        
  > Smith, Ned (M)        
4 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 3    
  > Bierton, Ellsie (F)        
  > Grech, Clayton (M)        
  > John, Laanie (F)        
  > Vernon, Max (M)        


U13 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 6    
  > Gabiola, Oliver (M)        
  > Mann, Joshua (M)        
  > Munro, Hayde (M)        
  > Parker, Bailey (M)        
  > Richards, Georgia (F)        
2 Sarina SLSC Team B Sarina SLSC 5    
  > Bierton, Ellsie (F)        
  > Gall, Anika (F)        
  > John, Laanie (F)        
  > Vernon, Noah (M)        
3 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 4    
  > Andrejic, Haley (F)        
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Stone, Matilda (F)        
  > Thomas, Dylan (M)        
4 Eimeo SLSC Team A Eimeo SLSC 3    
  > Baker, William (M)        
  > Djukic, Nikolaus (M)        
  > Fenlon, Bella (F)        
  > Mills, Macarthur (M)        
5 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 2    
  > Bragg, Jack (M)        
  > Fowler, Jacob (M)        
  > Hardy, Emersen (F)        
  > Penny, Jorja (F)        


U13 Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Bragg, Jack (M)        
  > Fowler, Jacob (M)        
  > Guillien, Tehano (M)        
  > Pascoe, Will (M)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Findlay, Lilly (F)        
  > Fowler, Amy (F)        
  > Hardy, Emersen (F)        
  > Penny, Jorja (F)        
3 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 4    
  > Gabiola, Oliver (M)        
  > Mann, Joshua (M)        
  > Munro, Hayde (M)        
  > Parker, Bailey (M)        
  > Priddle, Dustyn (M)        
4 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 3    
  > Doxford, Sunny (M)        
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Stone, Matilda (F)        
  > Thomas, Dylan (M)        
5 Eimeo SLSC Team A Eimeo SLSC 2    
  > Baker, William (M)        
  > Fenlon, Bella (F)        
  > Mills, Macarthur (M)        
  > Rieck, Indiah (F)        
6 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 1    
  > Bierton, Ellsie (F)        
  > Gall, Anika (F)        
  > John, Laanie (F)        
  > Vernon, Noah (M)        


U13 Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Bragg, Jack (M)        
  > Fowler, Jacob (M)        
  > Hardy, Emersen (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Findlay, Lilly (F)        
  > Fowler, Amy (F)        
  > Penny, Jorja (F)        
3 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 4    
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Stone, Matilda (F)        
  > Thomas, Dylan (M)        
4 Eimeo SLSC Team A Eimeo SLSC 3    
  > Baker, William (M)        
  > Djukic, Nikolaus (M)        
  > Fenlon, Bella (F)        
5 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 2    
  > Gabiola, Oliver (M)        
  > Mann, Joshua (M)        
  > Parker, Bailey (M)        
6 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 1    
  > Bierton, Ellsie (F)        
  > Gall, Anika (F)        
  > John, Laanie (F)        
  > Vernon, Noah (M)        


U13 Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Bragg, Jack (M)        
  > Findlay, Lilly (F)        
  > Fowler, Jacob (M)        
  > Hardy, Emersen (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Andrejic, Haley (F)        
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Murray, Isla (F)        
  > Stone, Matilda (F)        
  > Thomas, Dylan (M)        
3 Eimeo SLSC Team A Eimeo SLSC 4    
  > Baker, William (M)        
  > Djukic, Nikolaus (M)        
  > Fenlon, Bella (F)        
  > Mills, Macarthur (M)        


U14 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Fowler, Jacob (M)        
  > Fowler, Amy (F)        
  > Heyer, Shani (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Batten, Emily (F)        
  > de Rooy, Riley (F)        
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Smith, Aimee (F)        


U14 Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Findlay, Lilly (F)        
  > Hardy, Emersen (F)        
  > Heyer, Shani (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Batten, Emily (F)        
  > de Rooy, Riley (F)        
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Smith, Aimee (F)        
3 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 4    
  > Dalle Cort, Petra (F)        
  > Mulcahy, Isabella (F)        
  > Oats, Jackson (M)        
  > Parker, Bailey (M)        


U14 Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > de Rooy, Riley (F)        
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Smith, Aimee (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Fowler, Jacob (M)        
  > Heyer, Shani (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        
3 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 4    
  > Dalle Cort, Petra (F)        
  > Mulcahy, Isabella (F)        
  > Oats, Jackson (M)        


U14 Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Fowler, Amy (F)        
  > Heyer, Shani (F)        
  > Penny, Jorja (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Batten, Emily (F)        
  > de Rooy, Riley (F)        
  > Duxbury, Keil (M)        
  > Smith, Aimee (F)        
  > Thomas, Dylan (M)        


U14-15 2person RnR
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Heyer, Shani (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        


U15 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Aulsebrook, Elke (F)        
  > Roberts, Lachlan (M)        
  > Tumelty, Benjamin (M)        
  > Van Antwerp, Natasha (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Dowling, Isabella (F)        
  > Eastaughffe, Jeb (M)        
  > Hardy, Bayden (M)        
  > Heyer, Shani (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        
3 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 4    
  > Batten, Emily (F)        
  > Nugent, Lauren (F)        
  > Smith, Chelsea (F)        
  > Tickle, Sophie (F)        


U15 Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Batten, Emily (F)        
  > Nugent, Lauren (F)        
  > Roberts, Lachlan (M)        
  > Tickle, Sophie (F)        
2 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 5    
  > Aulsebrook, Elke (F)        
  > Ross, Georgia (F)        
  > Smith, Chelsea (F)        
  > Tumelty, Benjamin (M)        
3 Eimeo SLSC Team A Eimeo SLSC 4    
  > Baker, William (M)        
  > Baker, Brianna (F)        
  > Cruckshank, Jacob (M)        
  > Gee, Alana (F)        


U15 Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 6    
  > Aulsebrook, Elke (F)        
  > Tumelty, Benjamin (M)        
  > Van Antwerp, Natasha (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > Nugent, Lauren (F)        
  > Smith, Chelsea (F)        
  > Tickle, Sophie (F)        
3 Arcadian SLSC Team C Arcadian SLSC 4    
  > de Rooy, Riley (F)        
  > Roberts, Lachlan (M)        
  > Smith, Aimee (F)        
4 Eimeo SLSC Team A Eimeo SLSC 3    
  > Baker, Brianna (F)        
  > Cruckshank, Jacob (M)        
  > Gee, Alana (F)        
5 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 2    
  > Dowling, Isabella (F)        
  > Heyer, Shani (F)        
  > Wells, Ainsley (F)        


U15 Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team B Arcadian SLSC 6    
  > Aulsebrook, Elke (F)        
  > Nugent, Lauren (F)        
  > Roberts, Lachlan (M)        
  > Tickle, Sophie (F)        
2 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 5    
  > de Rooy, Riley (F)        
  > Smith, Chelsea (F)        
  > Tumelty, Benjamin (M)        
  > Van Antwerp, Natasha (F)        


U17 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Cheeseman, Caleb (M)        
  > de Rooy, Emily (F)        
  > Demopoulos, Louka (M)        
  > Roberts, Jessica (F)        


U17 Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Cheeseman, Caleb (M)        
  > de Rooy, Emily (F)        
  > Demopoulos, Louka (M)        
  > Roberts, Jessica (F)        


U17 Surf Team
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Cheeseman, Caleb (M)        
  > de Rooy, Emily (F)        
  > Demopoulos, Louka (M)        
  > Roberts, Jessica (F)        


U8 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ayr SLSC Team A Ayr SLSC 6    
  > Bolam, Lincoln (M)        
  > Cole, Braelyn (M)        
  > Eathorne, Samuel (M)        
  > Eathorne, Andy (F)        
  > Jarvis, Keatan (M)        


U8 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Eathorne, Andy (F) Ayr SLSC 6    
2 Barron, Maya (F) Eimeo SLSC 5    
3 Findlay, Mia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Hladky, Annalise (F) Sarina SLSC 3    
5 Stone, Macy (F) Arcadian SLSC 2    
6 Vernon, Eva (F) Sarina SLSC 1    


U8 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Barron, Maya (F) Eimeo SLSC 6    
2 Findlay, Mia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Eathorne, Andy (F) Ayr SLSC 4    
4 Hladky, Annalise (F) Sarina SLSC 3    
5 Vernon, Eva (F) Sarina SLSC 2    
6 Stone, Macy (F) Arcadian SLSC 1    


U8 Female Deep Water Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Findlay, Mia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Barron, Maya (F) Eimeo SLSC 5    
3 Stone, Macy (F) Arcadian SLSC 4    
4 Eathorne, Andy (F) Ayr SLSC 3    
5 Vernon, Eva (F) Sarina SLSC 2    
6 Hladky, Annalise (F) Sarina SLSC 1    


U8 Female Wade Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Barron, Maya (F) Eimeo SLSC 6    
2 Stone, Macy (F) Arcadian SLSC 5    
3 Findlay, Mia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Eathorne, Andy (F) Ayr SLSC 3    
5 Hladky, Annalise (F) Sarina SLSC 2    
6 Vernon, Eva (F) Sarina SLSC 1    


U8 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Haller, Jobie (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Jarvis, Keatan (M) Ayr SLSC 5    
3 Pembroke, Levi (M) Eimeo SLSC 4    
4 Bolam, Lincoln (M) Ayr SLSC 3    
5 Lorimer, Zachary (M) Arcadian SLSC 2    
6 Steenson, Jake (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U8 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Marsh, Hugo (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Haller, Jobie (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Jarvis, Keatan (M) Ayr SLSC 4    
4 Bakon, Joni (M) Forrest Beach SLSC 3    
5 Pembroke, Levi (M) Eimeo SLSC 2    
6 Cole, Braelyn (M) Ayr SLSC 1    


U8 Male Deep Water Wade
Place Name Club Points Time Comments
1 Marsh, Hugo (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Eathorne, Samuel (M) Ayr SLSC 5    
3 Lorimer, Zachary (M) Arcadian SLSC 4    
4 Jarvis, Keatan (M) Ayr SLSC 3    
5 Haller, Jobie (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Cole, Braelyn (M) Ayr SLSC 1    


U8 Male Wade Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Marsh, Hugo (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Bakon, Joni (M) Forrest Beach SLSC 5    
3 Eathorne, Samuel (M) Ayr SLSC 4    
4 Pembroke, Levi (M) Eimeo SLSC 3    
5 Bolam, Lincoln (M) Ayr SLSC 2    
6 Lorimer, Zachary (M) Arcadian SLSC 1    


U9 Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Degan-Doxford, Caillan (M)        
  > Lorimer, Zachary (M)        
  > Stone, Macy (F)        
  > West, Keira (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Canning, Bella (F)        
  > De Haan, Tristan (M)        
  > Lando, James (M)        
  > Marsh, Amelie (F)        
3 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 4    
  > Baker, Katie (F)        
  > Grech, Bella (F)        
  > Keune, Matthew (M)        
  > Renehan, Brianna (F)        
4 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 3    
  > Bailey, Jett (M)        
  > Marsh, Rohan (M)        
  > Olsen, Olivia (F)        
  > Pascoe, Hugh (M)        
  > Waldron, Thomas (M)        


U9 Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 6    
  > Canning, Bella (F)        
  > Lando, James (M)        
  > Marsh, Rohan (M)        
  > Marsh, Amelie (F)        
  > Olsen, Olivia (F)        
2 Sarina SLSC Team A Sarina SLSC 5    
  > Baker, Katie (F)        
  > Grech, Bella (F)        
  > Keune, Matthew (M)        
  > Renehan, Brianna (F)        
3 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 4    
  > Degan-Doxford, Caillan (M)        
  > Lorimer, Zachary (M)        
  > Stone, Macy (F)        
  > West, Keira (F)        
4 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 3    
  > Bailey, Jett (M)        
  > Cole, Jared (M)        
  > De Haan, Tristan (M)        
  > Pascoe, Hugh (M)        
  > Waldron, Thomas (M)        


U9 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Olsen, Olivia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Baker, Katie (F) Sarina SLSC 5    
3 Renehan, Brianna (F) Sarina SLSC 4    
4 Grech, Bella (F) Sarina SLSC 3    
5 Canning, Bella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 West, Keira (F) Arcadian SLSC 1    


U9 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Baker, Katie (F) Sarina SLSC 6    
2 Renehan, Brianna (F) Sarina SLSC 5    
3 Olsen, Olivia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Canning, Bella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Grech, Bella (F) Sarina SLSC 2    
6 West, Keira (F) Arcadian SLSC 1    


U9 Female *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Canning, Bella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 West, Keira (F) Arcadian SLSC 5    
3 Renehan, Brianna (F) Sarina SLSC 4    
4 Baker, Katie (F) Sarina SLSC 3    
5 Marsh, Amelie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Olsen, Olivia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Female Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Canning, Bella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Renehan, Brianna (F) Sarina SLSC 5    
3 Baker, Katie (F) Sarina SLSC 4    
4 West, Keira (F) Arcadian SLSC 3    
5 Grech, Bella (F) Sarina SLSC 2    
6 Marsh, Amelie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Female Wade Race
Place Name Club Points Time Comments
1 West, Keira (F) Arcadian SLSC 6    
2 Canning, Bella (F) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Baker, Katie (F) Sarina SLSC 4    
4 Olsen, Olivia (F) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Renehan, Brianna (F) Sarina SLSC 2    
6 Marsh, Amelie (F) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Brady, Nate (M) Sarina SLSC 6    
2 Lando, James (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Mann, Tate (M) Ayr SLSC 4    
4 Waldron, Thomas (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Marsh, Rohan (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Bailey, Jett (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Mann, Tate (M) Ayr SLSC 6    
2 Marsh, Rohan (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Lando, James (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Degan-Doxford, Caillan (M) Arcadian SLSC 3    
5 Waldron, Thomas (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Bailey, Jett (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Male *Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Marsh, Rohan (M) Townsville Picnic Bay SLSC 6    
2 Mann, Tate (M) Ayr SLSC 5    
3 Waldron, Thomas (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Lando, James (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Bailey, Jett (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Pascoe, Hugh (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Male Surf Board Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Mann, Tate (M) Ayr SLSC 6    
2 Degan-Doxford, Caillan (M) Arcadian SLSC 5    
3 Waldron, Thomas (M) Townsville Picnic Bay SLSC 4    
4 Brady, Nate (M) Sarina SLSC 3    
5 Lando, James (M) Townsville Picnic Bay SLSC 2    
6 Marsh, Rohan (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Male Wade Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Mann, Tate (M) Ayr SLSC 6    
2 Lando, James (M) Townsville Picnic Bay SLSC 5    
3 Degan-Doxford, Caillan (M) Arcadian SLSC 4    
4 Waldron, Thomas (M) Townsville Picnic Bay SLSC 3    
5 Brady, Nate (M) Sarina SLSC 2    
6 Marsh, Rohan (M) Townsville Picnic Bay SLSC 1    


U9 Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Arcadian SLSC Team A Arcadian SLSC 6    
  > Degan-Doxford, Caillan (M)        
  > Lorimer, Zachary (M)        
  > Stone, Macy (F)        
  > West, Keira (F)        
2 Townsville Picnic Bay SLSC Team A Townsville Picnic Bay SLSC 5    
  > Canning, Bella (F)        
  > Lando, James (M)        
  > Marsh, Amelie (F)        
  > Olsen, Olivia (F)        
  > Waldron, Thomas (M)        
3 Townsville Picnic Bay SLSC Team B Townsville Picnic Bay SLSC 4    
  > Bailey, Jett (M)        
  > Cole, Jared (M)        
  > De Haan, Tristan (M)        
  > Marsh, Rohan (M)        
  > Pascoe, Hugh (M)